O nás

Pánské holičství
a kadeřnictví
Praha

Tohle je místo pro opravdové muže. Chtějte něco víc, nejen profesionální přístup, hladce oholenou tvář, dokonalý sestřih a skvělou whisky. Zapomeňte na chvíli na všechno okolo Vás a vychutnejte si v našem holičství chvíle bez starostí všedního dne, dopřejte si být na tomhle místě.

O nás

Žaneta
Kaiserová

Zakladatelka salónu

Miluji svou práci, i po tolika letech mě naplňuje a učí. Baví mě se rozvíjet, a proto jsem přišla s myšlenkou tradice pro muže. Díky anglickému salonu The Legends, jsem si mohla splnit další sen a vrátit se do dob, kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem. K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů, vousů, či plnovousů. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit,  a proto bych chtěla, aby naši klienti nebrali holení jako zážitek, ale jako službu, běžnou, kterou by muž měl opakovat 1x týdně.

Co vás v našem holičství čeká

Napářka

#1Napářka

Je šetrnější k obličeji a muži, kteří mají citlivější pokožku nebo příliš tvrdé vousy, si tuhle službu zamilují. Konec podrážděné zarudlé pokožce! Unavený obličej pracujícího muže si zaslouží v pánském holičství tu nejlepší péči.

Holení

#2Holení

U nás je tradice chlapský rituál, který se opakuje dle vlastního uvážení. Patří k němu péče před holením, napářka v příjemně teplém ručníku, napěnění tváří, OHOLENÍ BŘITVOU a péče po holení. Příjemným doplňkem je pak pohodlné křeslo, whisky, pivo nebo jiný nápoj.

Sestřih

#3Sestřih

Rádi poradíme, konzultace a rady jsou samozřejmostí. Sestřih dle Vašich představ, který se hodí k celkovému looku, tradiční či módní, Vám pomůže vybrat náš proškolený tým. Společně s whisky, pivem nebo rumem se návštěva Barber’s wife - speciálního pánského kadeřnictví v Praze - stane návykovou záležitostí.

Naše holičství

NC Metropole Zličín
Objednat se
Centrum Chodov
Objednat se

Hair Fashion Point

Hair Fashion Point

Pouze pro dámy máme připravený kadeřnický salón

Hair Fashion Point je exkluzivní a dynamický kadeřnický salon v NC Metropole Zličín, Praha 5. Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta.

Umístění inovace, prudké elegance a vášně pro řemeslo/profesi do samého srdce naší obchodní strategie nám neustále přináší úspěchy jak na českém tak světovém trhu. Jsme nositeli titulu „Salon Kérastase Privilège“. Jsme ‘chic‘.